Acıyorsa Urgo ile Geçer

Fransa’da 1890lı yıllara dayanan köklü geçmişi ve yenilikçi çözümleri ile bilinen, uzun dönemli büyüme ve uluslararası gelişmeye odaklanan URGO Laboratuvarları, 1958 yılında Fournier Laboratuvarları bünyesinde doğmuştur.

 

URGO Laboratuvarları, ilk ürünlerinden bu yana sürdürdüğü inovatif yaklaşımını günümüzde de devam ettirmektedir. Bu inovatif yaklaşımın dayanağı, tüketicilerin günden güne değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini tespit ederek teknolojik ve bilimsel uzmanlığı ile karşılamasıdır.

Güçlü AR-GE yatırımları ile desteklenmekte olan bu yaklaşım, URGO Laboratuvarları’nın Fransa’da lider marka olmasına olanak sağlamaktadır.

Qui sommes-nous ? URGO
Qui sommes-nous ? URGO

Bir Fransız aile şirketi olan Urgo Laboratuvarları, teknolojik ve bilimsel uzmanlıklarıyla tüketicilerin ve hastaların bakım ve sağlık ihtiyaçlarını belirleyerek yenilikçi çözümler sunmak için çalışmaktadır.

Qui sommes-nous ? URGO
Qui sommes-nous ? URGO

Urgo Laboratuvarları, hem tüketici hem de sağlık profesyonellerinin (doktorlar, eczacılar, hemşireler vb.) tanıdığı ve güvendiği bir laboratuvardır. Fransa'da birçok kategoride lider olan şirket, uluslararası pazarda büyümeyi hedeflemektedir.

Qui sommes-nous ? URGO
Qui sommes-nous ? URGO

AR-GE’ye ve klinik araştırmalara yapılan sürekli yatırımlar ile inovasyona tam destek.

JADE SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.
TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Gayrettepe Mah.
Yıldızposta Cad. No: 16/10
Beşiktaş / İstanbul

Tel : +90 212 219 31 35
Tel : +90 212 219 35 15