Acıyorsa Urgo ile Geçer

logo-heading: nedir ?

Filmogel® teknolojisi yeni jenerasyon bir tedavidir. Günlük yaralanmalar için inovatif ve şeffaf bir çözüm sağlayan sıvı yara örtüsüdür.

Kullanıma hazır sıvı solüsyon, uçuk, böcek ısırıkları ve sokmaları ve aft gibi problemleri tedavi eder, korur ve hafifletir. Her sorun için filmojel bir çözüm vardır.

Cicatrise, répare / protège İyileştirir, Onarır / Korur
Soulage Rahatlatır
Discret Şeffaftır

Devrim!

Urgo 2003 yılında Filmogel® teknoloji ile ilk yardım alanında devrim niteliği taşıyan ilk sıvı yara örtüsünün lansmanını gerçekleştirdi.

Bu Filmogel® teknoloji aft, uçuk, akne, böcek ısırıkları ve sokmaları, yüzeysel yaralar, zarar görmüş tırnak ve tırnak yeme problemlerini tedavi etmek ya da korumak amacıyla gerçekleştirilmiştir.
Harika, değil mi?

Topuk Çatlakları
Aftlar
Yenmiş Tırnaklar
Uçuk
El Çatlakları
Böcek Isırıkları

Rakamlarla logo-heading Teknolojisi

100%  de la population  concernée*  (*Tous les individus sont susceptibles d'être piqué par un insecte au cours de leur vie)

%100

Etkilenen

Popülasyon

  10  références  dans la gamme

10

Farklı

Ürün Çeşidi

2 Millions  de produits vendus  chaque année*  (*Source IMS - Ventes unitaires Filmogels)

2 Milyon

Her Yıl

Satılan Ürün Adedi

Ne haber?

URGO Filmogel®
2015 YILIN ÜRÜNÜ!

box-img-3URGO, Filmogel®  serisi ile “2015 YILIN ÜRÜNÜ” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, Filmogel teknolojisi ile URGO Laboratuvarları’nın öncülük ettiği 10 yıllık inovasyona verilen bir ödül.

Ürünün çekiciliği, algılanan yenilik ve kullanım memnuniyeti, bu seçim için 10.000 tüketiciden oluşan bir panel tarafından dikkate alınan kriterlerdir.

Bu çalışmaya Fransa’da satılan ulusal markaların yeni ürünleri dahil edilmiştir. Ekim 2014’te Nielsen tarafından 15 ve daha yukarı yaştaki Fransız nüfusunun temsilcisi 10.000 katılımcı ile yapılan çalışmadır.www.produitsdelannee.com

BİLİYOR MUSUN ?

Ürünlerimizi test etmek için düzenli klinik çalışmalar yaparak Filmogel® teknolojimiz ile üretilen ürünlerimizin kalitesini takip ediyoruz.

Filmogel® ürünlerinin (Uçuklar, aftlar, zarar görmüş tırnaklar) etkinliğini ve kalitesini kanıtlamak için 10 yılı aşkın bir süredir çeşitli klinik çalışmalar yapıyoruz.